Има ли хора с диабет излекувани от ТЕС

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
des26
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юли 2008 17:46

Има ли хора с диабет излекувани от ТЕС

Мнение от des26 »

Във вторник 15 юли след като забелязахме, че синът ни (7 г.) много често пие вода, пишка и устните му пресъхват го заведохме на изследвания. Сутрешните му резултати бяха кръвна захар 19,5 след като излязоха доктора притеснен пусна още едни вече след хранене, които показваха 24. Веднага на момента изпратиха детето за София в детска ендокринологична болница. Там след изследванията са започнали да му бият инсулин при което детето се е повлияло много бързо и за 24 часа бяха свалили кръвната захар на 10. Започнаха след това да я подържат в нива между 10 и 12, защото казаха че не бива съвсем рязко да я свалят. В момента е по 3 пъти на инсулин. За съжаление не мога да дам съвсем подробна информация, защото това е което зная.
Мислите ли че има шанс детенцето ми да се излекува напълно от тази страшна болест и да не е инсулинозависимо?
Моля ви помогнете. Аз ни най-малко губя надежда, защото след 2 дена плач съм решена и мотивирана да направя всичко по силите си синът ми да се възстанови напълно. Само ми се иска да реагираме навреме, защото зная че колкото по-дълго продължи приема на инсулин толкова по-трудно се възстановява евентуалната нормална работа на панкреаса!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Има хора които са се излекували от диабет с помоща на ТЕС. Виж в подфорума Помага ли ТЕС за.........
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
DIETOLOG
Участник
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Май 2008 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Диабет!

Мнение от DIETOLOG »

Скъпа Деси :) Съкровището ти ще се оправи. Попаднала си на правилното място. Тази книга ТЕС и насоките които ти дадох ще променят твоята вибрация. Всичко към което насочиш вниманието си те кара да излъчиш вибрация, а вибрациите, които излъчваш са твоето искане, което пък е твоята точка на привличане.
Ако има нещо, което желаеш и в момента нямаш, трябва само да насочиш вниманието си към него и според Закона за привличането то ще дойде при теб, защото докато мислиш за предмета или преживяването, което желаеш, ти излъчваш вибрация и тогава, според Закона точно този предмет или преживяване трябва да дойде при теб. Скоро като всичко се оправи ще пишеш тук за да научат повече хора за тази техника която Иван Петърнишки си е направил труда да я направи достъпна за всеки в България. От мен БЛАГОДАРНОСТИ на Иван :) Не познавам по добра и по лесна техника от ТЕС
" Намерението дава насока на чистото осъзнаване " Франк Кинслоу
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Не казваш нищо за другите членове на семейството, но си мисля, че ако повече хора работят върху проблема, ще стигнете по-бързо до резултат.
Иване, моля те ти да коментираш, но си представям как няколко възрастни могат да се понаучат на техниката за ден-два и да започнат да правят прокси на детето. Груповата енергия нали повишава ефекта.
Аз поне в кризисна ситуация за дете бих помолила колкото мога хора около мене да се включат.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На фасадата на Народното събрание има един девиз който, ако българите следваха щяхме да сме къде къде по-добре.
Девизът е: Съединението прави силата.

Това се отнася както до хора - колкото повече хора се обединяват около дадена идея или цел, толкова по-бързо се постига тя, така и за методи, т.е. в случая ако се работи с ТЕС, правилно хранене, постепенно намаляване на инсулина под наблюдението на лекар, спорт/движение на открито, позитивно милсене, визуализации, отношение към дете (да се обгражда с любов и да се насърчава, я не да се плаши) и т.н. толкова по-бързо ще има резултат.
:idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор