Уртикария, вегетативна невроза и още нещо...

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mylife
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Дек 2009 11:08

Мнение от mylife »

ivangp написа:
mylife написа:.............никакво облекчение не изпитах :( А когато си минавам лентата сега, не изпитвам никаква емоция.....
Тези две твърдения си противоречат. Я обясни по-подробно! Има ли облекчение или не и за какво облекчение (от какво) иде реч.
Облекчение, в смисъл, понамаляване на тревожността. Както и да е, ще се справя някак...Продължавам да се тесам и ще пиша, ако имам положителни резултати за споделяне :roll:
П.П.Чудесно е, че го има този форум, където по всяко едно време може да поискаш съвет от авторът на самата книга. Благодаря, Иване!
УСМИХНИ МИ СЕ!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ОК. Изчистила си една случка, която си мислела, че е корена на проблема и като я изчистиш ще изчезне и проблема. явно не е било така. Просто продължаваш със следващата случка, емоция, проблем. До една година, вероятно (но не 100% сигурно) много по-рано ще изчезне и тревожността.
Не си умаловажавай успехите, колкото и малки да ти се струват сега. Напротив празнувай ги.
Приемай неуспехите като уроци, извличай поуки от тях и продължавай напред неотклонно вперила поглед в целта. (която би трябвало да визуализираш поне 2 пъти на ден :idea: ). :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mylife
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Дек 2009 11:08

Мнение от mylife »

Адски стимулиращо е написаното от теб :) Благодаря ти за подкрепата-при всички положения нЕма отказване, защото дори и малки, положителните резултати са налице. Много гуш!
УСМИХНИ МИ СЕ!
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Здравей,Пепита,искам отдавна да те попитам нещо във връзка с уртикарията.Направо се побърквам от тези гадни сърбежи.И нищо не помага.Избива ме на лудост .От няколко месеца правя предизвикателството за нея първо с :
Въпреки,че имам алергия...и изчиствам се от алергията сега.Никакъв резултат.После смених думата алергия с уртикария-пак нищо.Сега започнах да казвам следното:
Въпреки,че имам сърбящи обриви свързани с уртикарията,аз....и изчиствам себе си от сърбящите обриви сега.
Преди да преминеш към заповедния тон, каква декларация използва?
А заповедите как ги правеше,един кръг след ТЕС ,или само тях?Много
ще съм ти благодарна ако ми пишеш точно.
Времето е пари!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Pepita,прочетох до тук само първият ти пост и искам да кажа,че няма нищо случайно в живота,както ти казваш случайно попаднах на книгата за ТЕС!Поздравления,че не си се отказала и споделеното,наистина виждам много полезно това че си пуснала темата и има за какво,ще я прочета с най голям интерес,защото има какво да се научи от нея и сподели на хора които имат подобни проблеми!
За това харесвам форума и да споделям,защото всички трябва да се уважаваме,подкрепяме и помагаме! :wink:
И аз уж ей така,случайно си търсех нещо в гугъла и хоп,на твоята тема попадам,но явно има какво да науча и за това съм тук! :D
Pepita
Участник
Мнения: 22
Регистриран на: 20 Яну 2008 17:47

Мнение от Pepita »

Здравейте, не съм влизала от много време. Преболедувах от хепатит А и ми се завърнаха всички симптоми. Явно не съм изкоренила проблема, или хепатитът беше голям стрес за мен, който отново провокира всичко. Не знам. Знам само, че почвам пак от нулата и че щом съм успяла веднъж, ще успея пак. Знам също и че Тес помага. Вероятно няма да пиша, не обичам да пиша, но това не означава, че не работя по проблема и че нямам резултати. Успех на всички.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Пепита, пожелавам ти успех. Предполагам и се надявам, че сега ще е по-лесно.
И друго, но на лични.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пиши поне като се оправиш, че си се оправила. Да не те мислим. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

Pepita, много се радвам да те видя отново тук.
Желая ти по-скоро да победиш симптомите. Сигурна съм, че ще се оправиш бързо, ти си борбен човек, знам това :)
Карма = Психологичен обрат
Zlati
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 20 Дек 2011 14:48

Мнение от Zlati »

Здравейте!
тези фрази за предизвикателството ли се отнасят
- Въпреки, че страшно много се страхувам от......, аз напълно и безрезервно приемам себе си. Напомняща фраза:
- Освобождавам се от страха си от.....
- Освобождавам се от проблемите си със стомаха, червата, газовете и уригванията
- Освобождавам се от неврозата с всичките й симптоми и проявления
– Освобождавам се от тревожността, напрежението и се изпълвам с хармония, спокойствие, любов и радост.
Нещо не ми стана ясно, Pepita предизвикателството ли е правила?
Може ли в един ден да се прави предизвикателството, техника на избора и заклинанието?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

По въпросите оставам с впечатлението,че не си чела книгата за ТЕС и това което е написано във форума.Прочети тук:
http://emozdrave.info/forum/viewforum.php?f=7
http://emozdrave.info/forum/viewforum.php?f=4
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Zlati, да, за предизвикателството се отнасят фразите.

Пепита е правила и предизвикателството.

Можеш да правиш и трите в един ден.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Zlati
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 20 Дек 2011 14:48

Мнение от Zlati »

Книгата съм я чела.Предизвикателството в началото го отхвърлих най-вече заради приемането на толкова много вода и за това не му обърнах нужното внимание, пак ще си я прочета.Но винаги питам за по голяма яснота.
Благодаря ви!
Публикувай отговор