Дневник. Предизвикателството - ТЕС за хронични проблеми.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Deli, интересна визуализация да посявам. Ама то къде ще попадне семенцето? В здравата тъкан ли? И как да изглежда? Като магданозено семе ли? :) По-лесно е да си представя запълване на дупките.
Но ще опитам :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Вяра, добре е че си упорита и си се отказала твърдо от хапчетата.
Проблемът ти е че си объркана. След като това ти е проблема значи това и трябва да ТЕСаш,докато ти се изясни. Като не знаеш как да продължаваш,ТЕСаш незнанието докато ти дойде идея. Предложенията на другите само ще те объркат още повече, както се вижда от горния пример. Твоето подсъзнание знае най-добре как да реши проблема. Просто слушай интуицията си и ТЕСай всяко затруднение и негативна емоция свързана с изчистването на проблема, невъзможността за прогрес, затрудненията по пътя и т.н.
Спри да даваш силата си на който и да е друг. Повярвай в собствените си възможности и действай.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Благодаря ти, Иване! Разбрах те.

Не ми е ясно обаче какво да правя с Предизвикателството. Продължавам ли с него успоредно в всички други ТЕС-вания по стандартния начин?

И ако продължавам, декларацията ми както беше досега ли остава или да променя нещо. Имаш много по-голям опит от мен. Аз нямам почти никакъв, а ти ми даваш най-добрите съвети, така че не смятам, че ти давам от силата си. Напротив - черпя от твоята :) Благодаря за това.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да, продължавай с Предизвикателството. Помисли къде в тялото ти е най силно чувството за проблема ти с хашимотото. И ТЕСай с: "Въпреки че този проблем го чувствам еди къде си еди как си............ ".
Ако се зачетеш по-внимателно ще видиш, че аз почти винаги давам насоки, а не конкретни визуализации или фрази. Там където давам такива, конкретиката е базирана на думите на питащия. Т.е. винаги се съобразявам и използвам това което питащия вече е казал за проблема си (негови, изрази, идеи, думи и т.н.).
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:Да, продължавай с Предизвикателството. Помисли къде в тялото ти е най силно чувството за проблема ти с хашимотото. И ТЕСай с: "Въпреки че този проблем го чувствам еди къде си еди как си............ ".

Така добре ли е?:

"Въпреки, че съм увредила щитовидната си жлеза, важна за всички органи и системи, чрез антитела, които сама съм създала, и това чувствам най-силно като напрежение и болка в областта на гушата, аз напълно и изцяло приемам себе си и се освобождавам от чувството на напрежение и болка в гушата сега!"

Удебеленатата фраза и напомнящата.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Добре е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Здравейте.Вкнигата прочетох ,че ТЕС може да се прилага и при животни.Как се прави това точно,директно по точките при самото животно или чрез Прокси-заместител?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

pep4e написа:Здравейте.Вкнигата прочетох ,че ТЕС може да се прилага и при животни.Как се прави това точно,директно по точките при самото животно или чрез Прокси-заместител?
Между другото и аз вчера виждайки моето куче на вилата се замислих да задам същият въпрос! :roll:
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Може! Може и за така наречените неодушевени предмети!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Пепче, а прави ли ТЕС за себе си?
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Да разбира се,прилагам го върху себе си и уча и моите близки как да го прилагат сами,а не само с моя помощ.Резултатите са на лице по отношение емоционални проблеми ,често и за моментни физически проблеми.Няма спор ,че ТЕС действа.Но относно ТЕС за животни и неодушевени предмети бих искала да науча малко повече.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ако желаеш си пусни своя тема и сподели успехите!Хубаво е да бъде човек полезен с информация,а и така ще действаш стимулиращо на други начинаещи! :wink:
Радостно е,че показваш и на другите около теб и ги насърчаваш!
Успех от мен! :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

pep4e написа:Здравейте.Вкнигата прочетох ,че ТЕС може да се прилага и при животни.Как се прави това точно,директно по точките при самото животно или чрез Прокси-заместител?
Може и по двата начина, точките на животните са приблизително същите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Благодаря!А с предметите как става?Какъв би трябвало да е израза,ако може нещо като пример да ми дадете .
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

С прокси става. Аз съм печката! И после караш с каквото интуицията ти подскаже от името на печката, но работиш върху себе си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор