Страх

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Bubabuba
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Юли 2020 11:04

Страх

Мнение от Bubabuba »

Здравейте. Моля за помощ. Преди няколко дена при едно излизане, ми се разстрои корема и получих разстройство. Бяхме с кола и бързо успях да се върна до вкъщи и не стана белята :)
Но от този ден получих някакъв страх, при всяко излизане, да не се случи същото и ако се случи няма да има тоалетна на близко. Излизам и запопва есна тревожност, есно потене, съответно корема ми запопва да курка и вече съм в паника че нещата ще се случат както предния път. От дни тесам"въпрвки че се страхувам, че когато съм на вън ще получа разстройство...."
После че няма да има наблизо тоалетна,че ще се изложа... Но няма никакъв резултат. Моля дайте съвет как да се справя с този проблем.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Страх

Мнение от ivangp »

Изчисти спомена от случката от емоции.
Как се работи със случки пише в книгата ми.
Виж главата Процедура - В Мир Със Себе Си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bubabuba
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Юли 2020 11:04

Re: Страх

Мнение от Bubabuba »

Здравейте. Няколко дена работих със този страх, тесах емоцията от слупката. Тесах различни аспекти покрай нея, всяко страхче което излизаше на повърхноста. Мисля че страха намаля или вече даже го няма, поне днес го нямаше(за пръв път от слупката) ..... Теснах и други неща. Записвах си на ден по 3 мои качества, които не харесвам,Съответно и емоцията която ми създават.Примерно днес плаках много, всичките ми качества, бяха свързани с много гняв към себе си. Примерно, гняв че не мога да се справя със страховете си. Че съм страхлива. Толкова много плаках, че в момента ми е супер криво и никакво.Депресирано. Не знам до колко може да има прекаляване с ТЕС, но нормално ли е да се почувствам толкова зле?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Страх

Мнение от ivangp »

Нормално е.
Ти си тръгнал от една случка и една емоция и сега започваш да чистиш живота си от негативни емоции, убеждения ит.н.
Това е дълъг и трънлив път. Но си заслужава да бъде извървян.
Продължавай да ТЕСаш ежедневно>
Направи процедурата - В МИР СЪС СЕБЕ СИ>
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор