Проблемна връзка

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
bluesky
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Яну 2019 16:12

Re: Проблемна връзка

Мнение от bluesky »

И за още един отговор бих искала да помоля. Може ли да Тесам с положителна напомняща фраза. Примерно да потупвам по точките и да казвам: аз имам прекрасен, добър и любящ приятел, или аз съм красива, или аз съм забавна... И как би звучала, декларацията в такъв случай.

Благодаря ти много предварително!
Последно промяна от bluesky на 17 Фев 2019 16:13, променено общо 2 пъти.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка

Мнение от ivangp »

Прочете ли книгата?
Прочете ли информацията на линковете, които ти дадох?
Ако да, прочети ги пак.
Твърде заета си да се самосъжаляваш.
Първото решение, което трябва да вземеш е да спреш да се изживяваш като жертва.
Никой за нищо не ти е виновен.
Сама си причиняваш това, което ти се случва.
В момента, в който поемеш ПЪЛНА отговорност за начина, по който възприемаш себе си, околните и света, всичко ще започне да се променя.

Постоняство и упорита работа му е майката.
Всичко, което ти е необходимо за промяната е в този форум и в книгата ми + постоняство и здрава ежедневна работа от твоя страна.

Няма готови и идеални декларации за твоя или за който и да е друг проблем.
Всичко е индивидуално.

Виж линковете, които съм ти дал и започвай работа.
Всеки ТЕС е по-добър от никакъв ТЕС.
Колкото повече и по-често ТЕСаш, толкова по-добре.

Пиши колко си ТЕсала, с какви декларации, колко често и с какви резултати! За да мога да те коригирам.
В момента не ми даваш нищо, за което да се хвана, освен това, че си нещастна.
Ами те 99% от хората са. Само че визират други проблеми. И всички обвиняват някого за това, но не и самите себе си.
Масите живеят в тихо отчаяние и само псуват, плачат, молят се и проклинат, вместо да предприемат действия за да се освободят от мъките си.

Въпросът: " Защо ми се случва това, което ми се случва?" - води до загуба на време, енергия и ресурси.
Правилният въпрос е: "Какво мога да направя за да спре да ми се случва еди какво си?"
След това хващаш един от отговорите и започваш да действаш по него.
Следиш какви са резултатите и ако не са задоволителни, променяш действията си.
Но действаш, а не седиш да се тюхкаш и маеш и да се чудиш красива ли си, грозна, дебела, тъпа и т.н.
Не е там разковничето.

"За лудо работи- за лудо не стой" - е казал народа

Спри да плачеш и ДЕЙСТВАЙ!!! Или пък реви но, въпреки това ДЕЙСТВАЙ!!!

Пиши как действаш, аз ще коригирам.
Ако няма действие, няма какво да коригирам.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bluesky
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Яну 2019 16:12

Re: Проблемна връзка

Мнение от bluesky »

Здравей Иване.
Аз не съм спирала да тесам.
Сега го правя и повече.

Ето декларациите ми:
... Се страхувам, че че не съм достатъчно добра, аз...

Реших да започна и предизвикателството. Тук декларацията ми е:
.. Въпреки, че имам болки в кръста, гърба и краката, и се страхувам, че не съм достатъчно добра, аз напълно приемам себе си, и избирам да се освободя от болките, и избирам да се освободя от страха, че не съм достатъчно добра....

Днес е трети ден. Смуча кристалче сол преди поредната чаша вода.

Тесам и за бившия си вече приятел. Наистина се успокоявма. Но после пак се връща болката. Много е неприятно. Не се самосъжалявам. Не се сърдя. Пазя хубавите спомени. Успяват да ме разплачат. Както казваш рева и тесам, че ми липсва.

Това е.

Ще пиша пак.

Хубав ден на всички!
bluesky
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Яну 2019 16:12

Re: Проблемна връзка

Мнение от bluesky »

Въоръжи се с търпение!
И ТЕСай яко и ежедневно.
Това, което виждаш момента, е само върха на айсберга.

Също така горещо ти препоръчвам да се присъединиш към ТЕС практиките, които правим всяка седмица. Повече информация за тях можеш да намреш тук: https://www.-----.com/groups/1173473689478199/
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка

Мнение от ivangp »

Чудесно. Пиши как върви Предизвикателството всяка седмица.(резултати, прозрения, промени на декларациите и т.н.)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bluesky
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Яну 2019 16:12

Re: Проблемна връзка

Мнение от bluesky »

Здравейте,

на всички, които четат този форум и на теб Иване.

Спрях да пиша тук, но не спрях да Тесам. Сучиха се много неща , които желая. И съм безкрайно благодарна.

Сега искам да се концентрирам върху здравето си. Болките в краката, изчиставнето на кожата ми, сгъстяването на косата ми :D и освобожадването от непрекънатото притеснение. Може би най много трябва да работя с последното.

Не знам дали е правилно, но тесам по два начина.

1. Въпреки, че непрекъснато се притеснявам, аз напълно и безрезервно приемам себе си и избирам, да бъба спокойна и уверена в добрия изход на нещата.
Напомняща фраза: Редувам - много се притеснявам с избирам, да бъба спокойна и уверена в добрия изход на нещата.

или

2. Въпреки, че непрекъснато се притеснявам, аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Напомняща фраза: много се притенявам

Факт е , че и от двете има ефект.

И сега това, с което не успявам да се справя на този етап - болки в дясната тазобедрена става. Другите притеснения допълват това.
Аз не съм спряла да тесам и за това. Беше намаляла болката. Но от неделя, пак. Боля ме ставата. Боляха ме краката. Това ме плаши. И става една... От неделя тесам много. Не знам колко време. Но поне 15 мин на ден за краката тесам. Имам артритни изменения. Сега , докато пиша това, си мисля, дали да не направя отново предизвикателстото. Дали да е само за ставата или да включа и другите неща.

За косата слушам афермации.

За кожата бъркам кремчета. Идея нямам, дали ще помогнат.

Слушам мантри. :D

Бих искала да помоля за съвет за крака!!! Водя активен живот, ходя много, танцувам, играя йога, но не спира да ме боли и много се страхувам да не объркам нещо.

Пожелавам хубав ден на всички, които четат това!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Проблемна връзка

Мнение от ivangp »

Краката ни водят на някъде. Проблемите с краката са невъзможност или нежелание за придвижване в някаква посока. Както и ниско самочувствие, което ни пречи да се движим на някъде.

Работи в тези насоки! Работи върху емоционалния си свят и начина си на мислене и на възприемане на себе си.
Физическите проблеми са свързани с емоционалните. като оправиш емоционалните, физическите сами неусетно ще отшумят.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор