Пъпки и метален вкус след ТЕС

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Maria_Klincheva
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Ное 2012 15:02

Пъпки и метален вкус след ТЕС

Мнение от Maria_Klincheva »

Практикувам от скоро ТЕС, когато имам свободно време. От няколко седмици започнаха да ми избиват гнойни пъпки по лицето, както и започнах да получавам световъртежи, имам странен метален вкус в устата. По принцип по това време, а и изобщо пия по много малко вода. Пуснах си изследвания -кръв,урина - всичко е наред.

Възможно ли е тези симптоми да са от неправилно практикуване на техниката или се дължи на нещо друго ?
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

С ТЕС не можеш да си навредиш, но може да си пуснала на свобода някои стари емоции в тялото си, защото си раздвижила енергийната си система и сега да се чистиш. Продължавай да тесаш! Ако изпитваш емоции към пъпките (срам, страх и т.н.), може да ги изчистиш с ТЕС.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Възможно е симптомите ти да са от ТЕС, но не е гарантирано, че са от ТЕС. Продължвай да ТЕСаш. При всички случаи изглежда като изчистване на нещо. Металният вкус може да е свързан с затлачен черен дроб.
Може не значи че е, а само че е възможно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Maria_Klincheva
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Ное 2012 15:02

Мнение от Maria_Klincheva »

Благодаря за отговора ! Ще продължавам да работя - виждам че техниката наистина действа !
Съжалявам, че изпуснах семинара преди седмица в гр.София .
Публикувай отговор