Привличане на проблема

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ТЕСлата
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Яну 2013 10:47

Привличане на проблема

Мнение от ТЕСлата »

Здрасти, от 3 дни се занимавам с ТЕС. И забелязвам как започвам да привличам проблема от който се страхувам. В декларацията си казвам въпреки че се страхувам.... Започвам да си мисля ,че когато тесам нещо отрицателно го привличам а не го забравям. Гледах клип как един човек прави ТЕС за да привлича парите. Напомнящата му фраза е приемам енергията на парите за моя и т.н. Той не прави декларация или часта с въртенето на очите и отизивите на клипа са ,че наистина действа. Въпроса ми е дали наистина привличам това което тесам.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Много малко информация даваш за да ти се отговори ясно и точно.
Как ТЕСаш, колко често, каква ти е декларацията, откъде научи ТЕС, какво всъщност искаш да елиминираш с ТЕС?
Много въпросителни има в твоя случай. Дай подробна информация!
Тук си анонимен, никой не те знае кой си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

6thkind, при това положение "малко информация" и само базирайки се на до тук казаното от теб , започни с декларация "Въпреки, че се опасявам,
че когато тесам нещо отрицателно го привличам а не го забравям
аз напълно и безрезерво се риемам и обичам такъв, какъвто съм!"
Също така, както наверно вече си прочел, има т.н. лечебни кризи, когато става дума за "болест", но понеже твоята "болест" е страха от..., то при теб може би се получава такава лечебна криза. Съвета ми е, като усетиш "привличане", да продължиш, да се сблъскаш "челно" , пак ТЕСайки и да се отървеш по този начин!
За другия подход, за който питаш, той е с положително твърдение, прави се по 1 месец и през това време скритите съпротиви евентуално се проявяват и отработват допълнително. Те са като настройки, за приемане на хубавото.,, по-смилаеми са за широката аудитория и преходни към по- сериозна работа по себе си- такава е моята версия. А "наистина действа"...не е закон Божи валиден за всеки! :idea:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор