Немога да Повярвам! Себореята се изпари.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Немога да Повярвам! Себореята се изпари.

Мнение от Alexx »

Привет на Иван Петърнишки и на всички практикуващи ТЕС.

Искам да споделя нещо невероятно което се случи благодарение на ТЕС.
Страдах от ужасно упорита "себорея" в продължение на 3 години,цялата кожа по главата и веждите ме сърбеше,лющеше се,постоянно ми дразнеше,беше просто ужасно
Пробвал съм какви ли не шампоани,мазила,кремове кортикостероидни,билки и всякакви "щуротии".Всичко това ми помагаше временно,тамън изчезнат сърбежите и лющенето на кожа от главата ми и след 2 седмици се появяват отново.Много се бях отчаял.
Онзи ден реших да пробвам с ТЕС.
Ползвах следната рецепта:
Въпреки че страдам от себорея по кожата на главата и веждите ...аз напълно и безрезервно приемам себе си ... и се изчиствам от себореята СЕГА.
Напомняща фраза:
Изчиствам се от себереята сега.
1-ви ден тес-ах 10 пъти,2-ри ден 5-6 път и на третият ден около 3-4 пъти.
На четвъртият ден се събуждам, без никакъв пърхот (пърхот е меко казано),никакви сърбежи,кожата по главата ми беше чиста,само на 1-2 места в задната част на главата имах където ме сърбеше и се лющеше кожа,до преди това,цялата ми глава беше така.

3 дена !!! немога да повярвам колко бързо взе да изчезва.


Решил съм да изкореня всички болежки и емоционални проблеми веднъж завинаги.Тези дни ще споделя нещо с което немога да се проберя вече 15 години, ще е истинско приключение за мен защото проблемът е много комплексен и всеобхаватен и затова искам да го постна във форума и да споделям,как се справям и къде не мога, ще съм ви много благодарен за подкрепата.

Поздрави на всички
Човек се превръща в това за което си мисли,независимо дали го иска или не!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Alexx,това е чудесно и много се радвам за теб!
Но- като правиш ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО /фразата ти е от там/ би било добре, според мен, да продължиш още малко, чисто превантивно.
Успех и със следващите ТЕС цели!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Alexx, поздрави и от мен! За три дни! Супер! А още повече ми харесва ей това
Решил съм да изкореня всички болежки и емоционални проблеми веднъж завинаги.
Успех! :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Очаквам с нетърпение да разбера след две седмици какво е положението със себореята!
Поздравления и благодарности за споделената информация и успех! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор