Неясна емоция

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Incheto21
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Мар 2012 19:54

Мнение от Incheto21 »

Здравейте и от мен онзи ден прочетох книгата на Иван и съм впечатлена. Аз по принцип лесно вярвам на такива неща понеже моето семейство си е такова, че винаги сме били към нетрадиционните неща. Както и да е ТЕСах се на много неща едно след друго и почнах да изпитвам не ясна емоция - хем е страх, хем е притеснение хем гняв не знам какво е обаче все едно сърцето ми се е свило на топка та въпросът ми е това добре ли е лощо ли е и също така добре ли е да се ТЕСвам на много различни неща едно след друго или по-добре да задържа само на едно...?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здрасти! А сега прочети и форума и пак питай, ако са ти останали въпроси!
:lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Incheto21, здравей!Много се радвам че вече си опитала ТЕС и си усетила ефекта му.Само че това е темата, в която хората които са били на семинар ТЕС споделят впечетления за семинарите, и наистина като прочетох поста ти и аз си помислих че не си чела още нищо тук.
Което не е чак толкова страшно, така де, нали знаеш да четеш!!! :D :D :D
viewforum.php?f=7&sid=2843bec66e73f65d9cd76196442ef640
Започни с първите пет теми от тук, пред тях пише "важна тема".
Иначе и аз ти препоръчвам да прочетеш целия форум, има невероятни неща, ама то си иска време, освен ако не владееш техниката за бързо четене :wink:
Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

Мнение от vladopetkov »

Incheto21 не бързай! Не можеш да изчистиш всичко на веднъж. ТЕС действа безотказно, но не е вълшебна пръчица. :) Започни от най-важния за теб проблем и когато го изчистш съвсем (сведеш усещането му до нула), тогава давай с втория и т.н. :) А може би, освен темите от форума, е добре да прочетеш пак книгата. Лично аз всеки път когато я отворя отново, виждам неща които като че ли не съм забелязъл преди. Успех!
Публикувай отговор