Темата на човек без проблеми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Знаеш отговора- изтесай въпросителните и отговорът, който те удовлетворява, без капка съмнение, ще дойде!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Мястото на което е тумора по-топло ли е от останалата тъкан, като го пипнеш. Ако да, пробвай да вадиш вместо да загряваш, може би има възпалителен процес. Може да правиш повече от 5 сеанса, ако това ти подсказва интуицията, не разума.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Понякога се усеща като по-топло, а някоя вечер /например вчера/ си беше с температурата на останалата част от тялото. Мени се. Аз правя протокола за тумор, при който след ППИ има загряване на мястото на тумора 3 минути, после изтръгване /аз го правя 20 пъти/ и пак загряване 1 мин. Така че как да махна загряването? След ППИ направо да правя изтръгване ли? Впрочем, той реагира на болка точно при процедурата загряване на тумора. При другите действия изобщо не реагира.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Замести загряването преди изтръгването с вадене или негативна терапия и виж как ще реагира.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Направих общо 3 пъти по 5 сеанса. Като премахнах загряването на тумора и го замених с вадене и изтръгване, вече не реагираше така, като че ли изпитва болка. Туморът в някои дни е горещ, а в други - не. Не мога да се похваля с успех, защото външно не забелязвам да има подобрение. В събота правих за последно сеанс и за сега мисля да спра и да видим как ще се развият нещата.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Бях започнала да си мисля, че нищо не правя с тези техники и изобщо - че всичко това е безсмислен опит да се самоизлъжа, че мога да помогна на себе си, или на някой друг. Но в събота снаха ми /на гости са с внучето, което е бебе на 6 месеца и тя кърми/ изведнъж рязко се разболя, започна да киха, ужасна хрема, температура и т.н. Не мислех да се намесвам, защото ме беше страх от поредния неуспех, но снощи нещата започнаха още повече да се влошават и тя почти изпадна в паника, защото, освен че се чувстваше зле, изпитваше и страх, че ще зарази бебето. Предложих й и тя, макар да беше силно скептична, прие. Направих й протокола от БАБА за хрема и за синузит, а след това й помогнах за 3 кръга с ТЕС. Облекчението настъпи почти веднага, температурата падна, хремата намаля, болката в синусите също отмина. Спа добре и днес е почти напълно здрава. И сега не мога да се начудя защо на няколко човека успях да помогна с БАБА, а с този ужасен тумор на кучето нямам никакъв напредък.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Вероятно защото не са адресирани емоционалните корени на проблема на кучето. Направи прокси, както на него така и на стопаните му.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Но аз работех за неговия проблем с БАБА, а тя би трябвало да действа независимо от емоционалните корени. По същия начин бях ефективна на още 3 човека с други проблеми, но с тумора нямам никакви успехи.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Може би ти си твърде привързана към конкретен резултат в случая. Което е емоционална неуравновесеност. Изчисти себе си. Не ми се струваш неутрална.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Паби, мен много ме кефи ето това, да не говорим, че ми дава резултат доста бързо! Що не опиташ за кучето!?
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=1142
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Иване, абсолютно си прав - не съм неутрална по отношение на кучето, но по същия начин не съм неутрална и по отношение на всички останали, на които съм правила нещо с БАБА, защото това са близки хора и моето куче, а в другите случаи се е получавал положителен резултат - къде по-добър и по-бърз, къде по-малък и по-бавен, но все някакъв резултат. А в този случай - нищо. Освен че като го работя, туморът се отваря и започва да изтича от него нещо като гной и съответно - омеква, нищо друго. Като свърша сеансите, за 1 ден пак се затваря и се връща на старото положение.
Алиса, не мога за сега да опитам с този метод по 2 причини - 1-во не знам как да го правя; гледането на клипчето не ми беше достатъчно за упътване и 2-ро - самата идея за молитва ми е чужда; не ми се получава, не е искрено, не мога да се моля. Не се хваля с това, просто го констатирам. И други методи, които включват молитва, са ми напълно неприложими.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Паби, аз не го приемам като молитва, а като заявление, деклариране на намерение. Много е лесно технически- събираш всички пръсти и на двете ръце просто и ги насочваш последователно към точката между веждите, към гърлото към челюстите и към мястото над слепоочията и леко назад. Доколкото се прави на 5-7 см от повърхността, то и мястото не е точно фиксирано.

:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Заинтригува ме.:)))Това за мен е нов, различен поглед - молитва - декларация. Ти как се обучи на този метод? Звучи наистина много просто, но сигурно е непълно. Прилага се върху себе си, или може и върху друг?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ААА, мързи те да четеш!? Всичко е от тук, от линка към "допълнителни техники" с помощта на Ачо. Просто опитай!
"Молитвата" е обръщение към теб самата, към Вселената, Природата, Космоса...към когото и каквото искаш.
В книгата същественото е след 78 стр.
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Темата я прочетох, от там и видях за молитвата. Клипът също го изгледах, но книгата не ми се отваря.
Публикувай отговор