ТЕС - Reloaded (мило дневниче)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ТЕС - Reloaded (мило дневниче)

Мнение от Alisa »

Ами виж си отговора!
Нормализирането на теглото не ми е интересно като тема.
Нищо, че се отнася за "не ми е тема за практикум".
:idea:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: ТЕС - Reloaded (мило дневниче)

Мнение от Яна »

Конкретно в случая - търсиш връзки, там където ги няма. :)

***
Каквото и да е било това ПО, вече го няма. С една-две серии по точките успявам да се възпра от това да ям неща, които не са подходящи и/или без да съм гладна. Все още усещам този "глад" в гърлото си, но мога спокойно да го пренебрегна. Търся защо се появява и какво иска да ми каже.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: ТЕС - Reloaded (мило дневниче)

Мнение от Яна »

Бавно, но сигурно нещата вървят.
Стигнах до момент в който старите ми предпочитани храни вече не ми допадат, ядат ми се, но не са ми вкусни, а новите предпочитани храни не са ми достатъчно вкусни. Съсредоточила съм се да тесам над конкретни храни, които са ок да са в менюто ми, но не са ми достатъчно вкусни.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
user
Активен
Мнения: 104
Регистриран на: 30 Окт 2013 19:40

Re: ТЕС - Reloaded (мило дневниче)

Мнение от user »

Яна, питам те.тук, защото най-вероятно отговорът ти ще ми отвори доста тесане.
Чета.дневника ти и прочетох разказа за раждането на сина ти Искрен. В него споменаваш, че раждането е било дълго с изтичащи по-малко води. При мен водите бяха започнали да изтичат 19часа преди да родя. Но не бяха повече от една две превръзки. след като се роди детето са му слагали антибиотик, защото дълго е бил без води. Това ми го каза педиатърката. Каза ми и някакви стойности, които били завишени според нея, а според други (извън болницата) нормални. После моята АГ ми каза, че имал завишени резултати, но нямал инфекция и не бил болен. Исках да питам всъщност намалелите води водят ли до инфекция? След като прочетох разказа ти нещо ми просветна сякаш, че всички манипулации са били излишни.
Публикувай отговор