Новият тук

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Chovek
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Ное 2021 22:00

Новият тук

Мнение от Chovek »

Здравейте, закупих книгата на Иван и я прочетох за ден. Влязох във форума и видях , че е опустял и реших да му вдъхна малко живот. Книгата е увличаща и ще пиша отново :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Новият тук

Мнение от ivangp »

Добре дошъл! :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Chovek
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Ное 2021 22:00

Re: Новият тук

Мнение от Chovek »

Здравейте , ще споделя опита който натрупах за 15 дни. Първите 10 дни просто почуквах всички точки от горе нa долу без декларация, тъй като не знаех от къде да започна. Това действие го извършвах когато се сетя и имам време. Какво се случи обаче… след 10 дни деклрациите започнаха да се оформят сами, просто изникваха в главата ми, в момента който кажа декларацията изпитвах силно чувство на страх, стрес , притеснение и т.н. , след като завъртя точките 4 до 5 пъти чувството изчезва, мигновенно. Незначителна част от незначителни чувства СЕ заличиха за 30 минути. Доста странно усещане. Също така след 15 Мин на почукване изпадам в някаква летаргия от спокойствие. Това е от мен за сега.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Новият тук

Мнение от ivangp »

Упоритостта и постоянството винаги дават резултати.
Продължавай да пишеш за това, което се случва с теб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Chovek
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Ное 2021 22:00

Re: Новият тук

Мнение от Chovek »

След повече от половин година работа с ТЕС успях да се оттърва от високото кръвно и спокойни мога да заявя,че не пия лекарства от два месеца и се чувствам отлично. Сега открих бучка в тестиса си която прилича на разширена вена и незнам как да работя за това и затова само визуализирам здравите си тестиси и как организма отмива това нещо и го изпикавам.

Иван, ще те помоля за правилната посока…
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Новият тук

Мнение от ivangp »

Иди да изследваш бучката.
Пиши какви са резултатите!

Мисли в посока стресиращи ситуации в посока секс, размножаване, потомство, наследство, интимна връзка и т.н., които си имал преди появата на бучката. Там някъде е емоционалния корен на проблема.

Но може да има и физически проблем и затова трябва да се види какво точно се случва в тестиса ти.
Ако е имало удар, силен напън или нещо друго, което да е причинило физическо изменнение на структурата на тъканите е добре да го знаеш.
ТЕСай си страха от изследването, както и страха от диагнозата!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Chovek
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Ное 2021 22:00

Re: Новият тук

Мнение от Chovek »

Здрасти Иван, минах преглед ехографа не показа нищо, казаха ми че просто единия над семенник ми е по-голям от другия. Тоест всичко е ОК, но физически се вижда, че има издутина която преди това я нямаше.

Получи се вследствие на напъни при раЗтягане. Ходих и на херург да ме огледа да не съм направил херния защото като дете съм имал, но всичко изглежда нормално и там. Въпреки това , аз не го чувствам така.

Тесах страха от диагноза, но всъщност аз не бях изплашен. През кожата се вижда като топче разширена вена, синьо-лилаво.

Спрях да ям месо и всичко животинско преди 4-5 дни за да пречистя организма, надявам се това да допринесе за възстановяване.

Какво би ме насочил, сега.
Chovek
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Ное 2021 22:00

Re: Новият тук

Мнение от Chovek »

8) Мисля,че започнах да овладях положението
Chovek
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Ное 2021 22:00

Re: Новият тук

Мнение от Chovek »

Не, не съм го овладял. Тесам страха от това което може да се случи и емоциите. Тесам тежеста в дясната страна на корема и това неприятно усещане като упътване както и всички възможно усещания които може да ме объркват ежедневно, няколко пъти на ден. Отделям поне два часа за ТЕС за деня , но изглежда бъркам някъде.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Новият тук

Мнение от ivangp »

От това, което пишеш, проблемът ти ми прилича на разширена вена на тестиса (варикоцеле).
Но лекарите не казват, че е това.
Потърси второ и трето мнение от добър лекар!
Ако е варикоцеле, то се оправя с проста операция.

Принципно, тези внезапни и привидно случайни травми(като сецване в кръста например), не се случват случайно.
Има емоционална причина за тях.
Опитай да си спомниш какви мисли се въртяха в главата ти точно преди да се случи проблемното разтягане!
Какви повтарящи се негативни емоции имаше в периода от месец-два преди да се случи травмата?
Защо разтягаш?
Какво искаш да постигнеш с разтягането?
Къде в живота ти има липса на гъвкавост?
Къде и в какво прекаляваш в живота си?
В какво трябва да си по-внимателен в живота си?
В какво отношение трябва да си по-мил със себе си?
В какво отношение травмираш себе си психически?
и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор